Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z HDD uszkodzenie logicznea mechaniczne.

Odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na PC – 3 różne typy

photo
Odzyskiwanie danych z pendrivnie wszystko mozesz zrobić sam.

Odzyskiwanie danych Jeśli Twoja karta pamięci SanDisk Extreme Pro lub SanDisk Ultra Pro wymaga odzyskania danych z kart pamięci, jest kilka rzeczy, które mogą Ci pomóc po drodze. Tak wiele rzeczy się stało, które powodują, że tracimy dane, ale z odpowiednimi narzędziami i odpowiednią wiedzą, możemy odzyskać to, co zostało utracone! Oto twoje szybkie rozwiązanie:

Przywracanie danych spośród albumu owego zwycięsko nie realizuj indywidualnie.

Pierwszym krokiem do odzyskania danych z kart pamięci SanDisk Extreme Pro lub SanDisk Ultra Pro jest pobranie z Internetu programu do odzyskiwania danych SanDisk Extreme Pro lub SanDisk Ultra Pro. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań da Ci to możliwość wykonania procedury odzyskiwania danych z karty pamięci na komputerze Apple Mac lub urządzeniu opartym na systemie iOS. Istnieje wiele dostępnych programów, ale nie wszystkie z nich są obsługiwane przez system operacyjny MAC. Następnym krokiem jest znalezienie programu, który jest obsługiwany przez wersję MS Windows (na przykład: XP lub Vista).

Odzyskiwanie danych spośród telefonu odpłatności natomiast wydatki dzienników.

Następnie, jest wysoce zalecane, aby utworzyć kopię zapasową całego zestawu danych, nawet przed rozpoczęciem procesu. Jest to dość powszechne, że po procedurze formatowania karty pamięci, pliki mogą być nadal obecne na urządzeniu. Pliki te jednak są uszkodzone i może zająć dużo czasu, aby być odczytane przez Mac lub systemu operacyjnego Linux ponownie. Wykonując kopię zapasową całego zestawu danych przed przejściem przez jakąkolwiek procedurę odzyskiwania danych z karty pamięci, będzie można odzyskać to, co straciłeś tak szybko, jak to możliwe. To wyeliminuje wiele bólów głowy w przyszłości.

Przywracanie danych spośród SSD no zapoznasz profesjonalisty.

Tak więc, teraz, gdy masz kopię zapasową całego zestawu danych, nadszedł czas, aby przejść do rzeczywistego oprogramowania do odzyskiwania danych. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zainwestować w dobre oprogramowanie do odzyskiwania danych dla komputerów Mac lub Linux. Programy te są zaprojektowane specjalnie dla tego typu sytuacji. Zostały one przetestowane wiele razy przez niezliczonych profesjonalistów i adwokatów NDA. Większość z nich posiada gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że jeśli nie jesteś zadowolony z oprogramowania, możesz po prostu odesłać je z powrotem w przypadku, gdy nie spełnia ono twoich oczekiwań.

Możesz odzyskać dane z kart pamięci, kart SD, zewnętrznych dysków twardych, dysków USB i wielu innych urządzeń. Jeśli masz kartę SD lub kartę SDHC, możesz odzyskać dane z tych urządzeń za pomocą niektórych aplikacji. Ważne jest, aby pamiętać, że karty SD i SDHC nie są kompatybilne z większością oprogramowania do odzyskiwania danych. Jeśli nie jesteś pewien, które oprogramowanie będzie działać najlepiej dla konkretnej sytuacji, zawsze przetestować oprogramowanie do odzyskiwania najpierw. Cena większości programów jest nominalna i otrzymasz niezbędne oprogramowanie, aby skutecznie odzyskać dane z prawie każdego rodzaju dysku.

Jeśli chodzi o karty pamięci i karty SD, należy użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, który jest najbardziej kompatybilny. Główna różnica między kartami pamięci a kartami SD polega na tym, że te ostatnie są cieńsze i mają nieco szybszy czas dostępu. Jednakże, nawet jeśli te dwa są używane razem, prawdopodobieństwo odzyskania danych jest bardzo niska. Dlatego bardzo ważne jest, abyś upewnił się, że używasz najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych z karty SD dla swojej sytuacji.

Odzyskiwanie danych z dysku takie są wartości przetłumaczenia do dziennika.

Trzeci rodzaj urządzenia pamięci masowej, można spotkać jest dysk flash. Istnieje wiele różnych marek, które sprawiają, że dyski flash, w tym SanDisk, Western Digital i taśm. Niektóre oprogramowanie do odzyskiwania danych dla pc można odzyskać dane z obu dysków flash i kart pamięci. Jednakże, są one zazwyczaj nie są wymienne ze względu na różnice w ich możliwości przechowywania. W ogóle, dysk flash oprogramowanie do odzyskiwania danych dla pc jest skuteczne w odzyskiwaniu danych z kart pamięci i kart SD.

Ostatni typ urządzenia pamięci masowej, będziemy omawiać jest iOBit Uneraser. Jest to uważane przez wielu profesjonalnych użytkowników jako najlepsze narzędzie do odzyskiwania danych dostępne. iOBit Uneraser jest dostępny do nabycia w Internecie i jest wyposażony w zaawansowane opcje odzyskiwania danych, które są dostępne tylko w wersji premium. Zaawansowane opcje obejmują odzyskiwanie danych z kart pamięci, micro SD i mini SD. Możliwe jest również odzyskanie usuniętych plików z dysków flash za pomocą oprogramowania iOBit undelete. Najlepszą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że tworzy ono kopie zapasowe wszystkich danych, więc nie musisz się martwić o przywrócenie utraconych danych.