Brak kategorii

Odzyskiwanie danych stanowczy warsztat.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone dane na Androida

Jeśli usunąłeś lub straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, to będziesz musiał je odzyskać. Będziesz potrzebował swojego komputera, kabla USB i oprogramowania do odzyskiwania danych. Apeaksoft to świetny wybór do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub utraconych urządzeń z systemem Android. Obsługuje wiele formatów plików i odzyska utracone dane ze wszystkich przyczyn.

Darmowe odzyskiwanie danych z systemu Android

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, nie ma powodu do zmartwień – w Internecie dostępne jest darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala przywrócić utracone pliki. Programy te są zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom przywrócić pliki, które zostały usunięte, utracone lub uszkodzone z różnych powodów, w tym ataków wirusów, aktualizacji i rootowania.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to prosty w użyciu program, który może odzyskać utracone lub usunięte dane. Użytkownicy mogą go używać do odzyskiwania zdjęć, dokumentów, muzyki, filmów, baz danych, wiadomości e-mail i innych. Aplikacja jest przeznaczona do pracy zarówno na pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Program obsługuje również TV boxy i tablety z systemem Android.

Oprogramowanie jest proste w użyciu, z intuicyjnym interfejsem. Po pobraniu użytkownicy po prostu podłączają swoje urządzenie z systemem Android i pozwalają mu uruchomić jego skanowanie. To oprogramowanie zostało zoptymalizowane do przetwarzania większej ilości plików w krótszym czasie. Jest również bezpieczny w użyciu – nie usunie twoich plików. Po odzyskaniu danych można je przenieść na komputer lub z powrotem na urządzenie z systemem Android.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może odzyskać dowolny rodzaj danych z urządzeń z systemem Android. Może być używany do plików multimedialnych, dokumentów i wiadomości, a także do danych na kartach SD. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze. Po utworzeniu kopii zapasowej danych możesz użyć go, aby uzyskać dostęp do plików z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym starych modeli.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych z Androida, które zainstalujesz na komputerze, zlokalizuje i naprawi pliki w telefonie. Obsługuje ponad 1000 formatów i typów plików. Korzystając z tego oprogramowania, można odzyskać utracone, usunięte i uszkodzone dane z telefonu z systemem Android. To oprogramowanie będzie również działać na innych urządzeniach, w tym komputerach, dyskach flash i kartach pamięci USB. Poza tym, może być kompatybilny z systemem Windows i różnymi systemami plików.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to kompletne narzędzie, które oferuje wiodące w branży wskaźniki odzyskiwania. Możesz skanować w poszukiwaniu danych w ciągu kilku minut. Oprogramowanie jest kompatybilne z 6 000+ urządzeń z systemem Android, więc możesz mieć pewność, że będzie w stanie odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. To oprogramowanie obsługuje również różne typy mediów, w tym audio, wideo i zdjęcia.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida jest odpowiedzią, jeśli przypadkowo usunąłeś plik na swoim urządzeniu z systemem Android. Aplikacja jest prosta w użyciu i może odzyskać usunięte pliki. Co więcej, nie szkodzi istniejącym danym. Musisz jednak zachować ostrożność przy wyborze darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych Androida na PC. Wybierz taki, który jest niezawodny, bezpieczny i wolny od złośliwego oprogramowania, trojanów i innych zagrożeń.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida działa na większości urządzeń z systemem Android, w tym na tabletach i smartfonach. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych istniejących plików. Program ma 95% wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu plików.

Aplikacje, które odzyskują usunięte pliki

Jeśli usunąłeś pliki z urządzenia z systemem Android, istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie. Możesz skorzystać z usługi przechowywania w chmurze lub użyć oprogramowania do odzyskiwania, które działa z Androidem. Pliki nie są całkowicie wymazane z pamięci masowej, ale są po prostu przenoszone między folderami lub oznaczone jako dostępne do użycia. Oznacza to, że musisz działać szybko, aby je odzyskać.

Jedną z opcji jest skontaktowanie się z twórcami aplikacji, która usunęła plik. Wielu deweloperów zarządza serwerami kopii zapasowych w chmurze, więc mogą być w stanie pomóc w odzyskaniu plików. Ci deweloperzy mogą nawet mieć sposób na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia. Mogą one pomóc w odzyskaniu danych z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym starych modeli. Możliwe jest również odzyskanie utraconych plików z klienta poczty elektronicznej. Na szczęście istnieją aplikacje, które odzyskują usunięte pliki z Androida, które są odpowiednie zarówno dla Androida, jak i komputerów stacjonarnych.

Inną opcją dla użytkowników Androida jest aplikacja o nazwie DiskDigger Pro. Ta aplikacja obsługuje różne urządzenia i jest powszechnie znana z odzyskiwania zdjęć. Ma jednak ograniczoną zdolność do wyodrębniania innych typów danych. Wymaga dostępu root, aby korzystać z niektórych funkcji, ale działa dobrze z większością typów danych i pozwala zapisać odzyskane dane do lokalnej pamięci masowej lub pamięci masowej w chmurze.

Undeleter to kolejna opcja odzyskiwania danych na Androida. Może również pomóc w odzyskaniu usuniętych plików z karty SD. Aplikacja jest darmowa do pobrania, ale będzie wymagała obejrzenia filmów promocyjnych. Gdy już to zrobisz, otrzymasz specjalny klucz do większych odzysków.

Inne opcje odzyskiwania danych z systemu Android obejmują PhoneRescue dla Androida. Pobierz oprogramowanie i podłącz swoje urządzenie do komputera. Po podłączeniu, to narzędzie będzie skanować pamięć urządzenia dla usuniętych danych aplikacji i ich listy. Następnie można wybrać elementy, które chcesz odzyskać. Ta aplikacja nie jest przeznaczona tylko dla telefonów z systemem Android, ale działa również na tabletach i pudełkach telewizyjnych.

Recoverit Files Recovery to proste narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Będziesz musiał rootować swoje urządzenie przed użyciem tej aplikacji do odzyskania usuniętych danych. Możesz wybrać typ pliku, który chcesz odzyskać z aplikacji, a następnie wybrać podgląd pliku lub plików. Po wybraniu tego, co chcesz odzyskać, możesz kliknąć Odzyskaj, aby przywrócić pliki. Aplikacja obsługuje również odzyskiwanie danych multimedialnych z kart SD.

Kolejną świetną aplikacją do odzyskiwania usuniętych plików z Androida jest EaseUS MobiSaver. EaseUS MobiSaver jest łatwy w użyciu i działa ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Działa na karcie SD telefonu i może nawet odzyskać usunięte zdjęcia i filmy. Inną popularną aplikacją jest FoneLab. Zarówno FoneLab, jak i EaseUS MobiSaver mogą przywrócić usunięte pliki.

Istnieje wiele darmowych aplikacji do odzyskiwania danych dostępnych dla systemu Android. Te aplikacje są zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika i łatwe w użyciu. Mają również funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Mogą nawet zapisać zdjęcia i filmy do usługi przechowywania w chmurze.

Aplikacje, które odzyskują utracone kontakty

Jeśli straciłeś kontakty na swoim telefonie z systemem Android, nie jesteś sam. Aplikacje do odzyskiwania danych Android są zaprojektowane tak, aby znaleźć utracone kontakty i wiadomości tekstowe i przywrócić je do telefonu. Wiele z tych programów jest przyjaznych dla użytkownika, umożliwia podgląd odzyskanych danych, a nawet tworzenie kopii zapasowych danych. Programy te oferują również wiele korzyści, w tym bezpłatną dożywotnią aktualizację i bezpłatne wsparcie techniczne.

Aplikacja DroidKit to doskonała aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android do odzyskiwania utraconych kontaktów i innych danych. Przeskanuje i odzyska usunięte dane z telefonu, w tym kontakty, zdjęcia i filmy. Może również odzyskać usunięte wiadomości SMS i hasła Wi-Fi. Posiada dwa tryby odzyskiwania, które gwarantują najwyższe stopy odzysku. Pozwala również na podgląd i wybór lokalizacji odzyskiwania. Jedynym haczykiem jest to, że musisz rootować swój telefon, aby korzystać z funkcji głębokiego skanowania.

D-Back dla Androida to kolejna popularna aplikacja do odzyskiwania utraconych kontaktów. Może skanować i przywracać usunięte kontakty w kilku kliknięciach. Możesz nawet odzyskać usunięte zdjęcia i dokumenty. Możesz wybrać wiele list kontaktów za pomocą kliknięcia przycisku. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać te, które chcesz przywrócić.

Aplikacja do odzyskiwania danych D-Back Android obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android i jest dostępna w kilku przedziałach cenowych. Jest łatwy w użyciu i bezpieczny w użyciu. Ta potężna aplikacja do odzyskiwania danych pozwala odzyskać utracone dane w ciągu 3 prostych kroków. Obsługuje wszystkie popularne telefony i tablety z systemem Android. Może również obsługiwać różne formaty plików.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może skanować wszystkie dane w telefonie i odzyskać utracone kontakty. Po pobraniu programu będziesz mógł zobaczyć wszystkie rodzaje plików na swoim urządzeniu, w tym kontakty. Będziesz mógł łatwo odzyskać utracone kontakty, jeśli usunąłeś je bez kopii zapasowej. Możesz nawet odzyskać utracone kontakty z kart SIM.

FoneLab Android Data Recovery to jedna z najpopularniejszych aplikacji do odzyskiwania usuniętych danych z telefonów z systemem Android. Jego prosty interfejs użytkownika i usprawniony proces odzyskiwania pozwalają odzyskać utracone kontakty i dane w ciągu kilku minut. Obsługuje wiele typów plików i może odzyskać usunięte pliki z dowolnej lokalizacji, w tym z kart SD i SIM. Może również odblokować zablokowane telefony.

Aplikacja MobiSaver Android data recovery współpracuje z większością popularnych modeli telefonów. Posiada również zaawansowane funkcje, takie jak podgląd utraconych danych przed ich odzyskaniem. Pozwala także na eksport zeskanowanych utraconych wiadomości w formacie HTML. Możesz nawet wyświetlić podgląd utraconych kontaktów przed ich przywróceniem. Możesz również utworzyć kopię zapasową danych za pomocą iCloud lub iTunes.

Innym świetnym wyborem do odzyskiwania danych z Androida jest oprogramowanie Stellar Android Data Recovery. Ten program oferuje wsparcie dla ponad 6000 urządzeń. Może odzyskać kontakty, wiadomości tekstowe, pliki multimedialne, a nawet utracone dokumenty.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]