Brak kategorii

Odzyskiwanie danych serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Usunięte pliki mogą być ogromnym bólem, ale możliwe jest odzyskanie tych plików za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Android. To oprogramowanie ma łatwy w użyciu interfejs graficzny i znajdzie usunięte pliki z łatwością. Może nawet obsłużyć problem utraty danych, gdy urządzenie z systemem Android staje się całkowicie czarny lub ma uszkodzony ekran.

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików z urządzenia z systemem Android

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie utraconych lub usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jedną z tych metod jest użycie usługi odzyskiwania danych w celu przywrócenia plików. Usługi te zapewnią różne opcje odzyskiwania danych z dowolnego urządzenia, w tym utraconych danych z karty microSD. Możesz wybrać metodę, która działa dla Twojego typu urządzenia i usuniętych plików do odzyskania.

Następną opcją jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych. Możesz pobrać taki, który działa dla urządzeń z systemem Android i zainstalować go na swoim komputerze. Po zainstalowaniu, można podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Oprogramowanie będzie skanować swoje urządzenie i pokazać pliki, które odzyskał. Po skanowaniu możesz wyświetlić podgląd plików i wybrać te, które chcesz odzyskać. Po zakończeniu procesu, można zapisać odzyskane pliki na komputerze.

FonePaw to dobra opcja do odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie działa dla wszystkich rodzajów typów plików i obsługuje wszystkie wersje Androida. Może eksportować odzyskane pliki w wielu formatach. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików za pomocą funkcji podglądu FonePaw.

Inną popularną opcją jest skorzystanie z usługi odzyskiwania danych w celu przywrócenia utraconych danych. Ta usługa może być kosztowna, ale może pomóc odzyskać utracone dane. Dobra usługa odzyskiwania danych użyje kilku technik, aby odzyskać dane. Może to również wymagać wysłania urządzenia do profesjonalisty.

Wybór usługi odzyskiwania danych, która działa z urządzeniami z systemem Android, jest ważny, ponieważ niektóre urządzenia nie działają z komputerami PC i może być konieczne odszyfrowanie karty SD. Może to sprawić, że odzyskanie utraconych lub usuniętych plików z urządzenia z systemem Android będzie nieco trudne. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi odzyskiwania danych, może to zaoszczędzić pieniądze i czas, przywracając dane przechowywane w telefonie.

Korzystanie z usługi odzyskiwania danych może być pomocne, jeśli telefon został przypadkowo usunięty lub nadpisany. Wiele z tych usług może pomóc w odzyskaniu utraconych lub usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Co więcej, wiele z tych aplikacji naprawi uszkodzone pliki. Zawsze najlepiej jest wykonać kopię zapasową wszystkich danych przed skorzystaniem z usługi odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie dokumentów

Oprogramowanie Android Data Recovery to świetna alternatywa dla odzyskiwania utraconych dokumentów z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie pozwala użytkownikom na podgląd danych, które chcą odzyskać, a następnie wybrać, które dane chcą przywrócić. Obsługiwane są tysiące urządzeń z systemem Android. Jest również bardzo elastyczny i pozwala użytkownikom wybrać wiele plików jednocześnie lub wsadowo wszystkie. Oferuje również łatwy transfer danych przez USB i e-mail.

Program jest łatwy w użyciu i wyposażony w graficzny interfejs użytkownika. Jest w stanie odzyskać usunięte pliki i obsługiwać inne problemy z utratą danych, które mogą wystąpić w urządzeniach z systemem Android. Może również pomóc odzyskać usunięte dokumenty, nawet jeśli twoje urządzenie ma czarny ekran lub uszkodzony ekran. Możesz także użyć Android Data Recovery, aby odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń i naprawić je.

Podczas gdy użytkownicy Androida mogą odzyskać usunięte pliki ze swojego urządzenia, proces ten nie jest tak łatwy, jak na komputerze. Wynik odzyskiwania zależy od rodzaju plików i miejsca ich przechowywania. Na szczęście wiele aplikacji pochodzi z funkcjami do odzyskiwania usuniętych danych. Ale jeśli te narzędzia nie wystarczą, rozwiązania stron trzecich mogą pomóc.

Po skanowaniu, Android oprogramowanie do odzyskiwania danych pokaże Ci pliki, które można odzyskać. Pliki te będą wymienione w kategoriach. Można również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie obsługuje wiele formatów systemu plików, takich jak JPG, PNG, GIF i BMP.

Korzystanie z Google Backup to kolejny sposób na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Program wykorzystuje oparte na chmurze konto Google do tworzenia kopii zapasowych danych. Zaloguj się na swoim koncie Google, aby uzyskać dostęp do Google Backup i wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Następnie wybierz urządzenie, do którego chcesz przywrócić pliki i naciśnij przycisk przywracania.

Odzyskiwanie zdjęć

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie usuniętych zdjęć na smartfonie lub tablecie z systemem Android. Chociaż najlepsze programy do odzyskiwania obrazów i szczegółowe instrukcje nie mogą zagwarantować pomyślnego odzyskania, istnieje kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby zmniejszyć szanse na utratę zdjęć. Pierwszym krokiem jest wykonanie kopii zapasowej zdjęć w chmurze. Aby to zrobić, możesz użyć aplikacji, która działa w tle i przesyła zdjęcia do chmury. Upewnij się tylko, że Twój telefon jest naładowany i podłączony do Wi-Fi.

Po utworzeniu kopii zapasowej zdjęć, można użyć programu do ich odzyskania. Większość narzędzi do odzyskiwania danych może odzyskać zdjęcia z wielu formatów plików i różnych nośników pamięci. Możesz nawet użyć oprogramowania do odzyskania zdjęć z aparatu cyfrowego lub kamery. Programy te są łatwe w użyciu, a cały proces może trwać kilka minut. Oprogramowanie pozwoli Ci nawet na podgląd zdjęć, jak odzyskać.

Następnie musisz wybrać, które zdjęcia chcesz odzyskać. W zależności od telefonu i urządzenia pamięci masowej możesz użyć tego samego oprogramowania, które było używane do przechowywania zdjęć, lub spróbować jednej z usług przechowujących dane. Na przykład, jeśli usunąłeś zdjęcia z telefonu, możesz spróbować odzyskać je z chmury za pomocą Dropbox.

Jeśli nie możesz znaleźć swoich zdjęć w pamięci wewnętrznej telefonu, możesz skorzystać z jednej z aplikacji do odzyskiwania zdjęć dostępnych dla systemu Android. Programy te pozwalają odzyskać usunięte zdjęcia bez konieczności korzystania z komputera, ale należy pamiętać, że mogą one nadpisać wcześniej usunięte dane. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powinieneś również upewnić się, że wyłączyłeś dane komórkowe i Wi-Fi przed użyciem oprogramowania do odzyskiwania zdjęć.

Innym sposobem na uzyskanie usuniętych zdjęć jest zaprzestanie zapisywania plików. Zazwyczaj zdjęcia są nadal przechowywane w urządzeniu pamięci masowej, zanim zostaną nadpisane przez nowe dane. To dlatego, że twój system zapisuje dane na dysku losowo, a wszelkie nowe dane nadpiszą stare.

Odzyskiwanie kontaktów

Jeśli masz zgubiony lub skradziony telefon z systemem Android, jedną z pierwszych rzeczy, które chcesz odzyskać, są twoje kontakty. Kontakty są istotną częścią utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli chcesz odzyskać utracone kontakty na Androida, musisz użyć niezawodnego programu do odzyskiwania danych. Programy te mogą skanować telefon w poszukiwaniu plików do odzyskania, a Ty możesz wybrać te, które chcesz przywrócić.

Program, którego używasz, powinien być w stanie przywrócić kontakty z telefonu z Androidem w ciągu 30 dni. Ma konfigurowalne opcje i oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie uda mu się odzyskać potrzebnych kontaktów. Aby skorzystać z aplikacji, najpierw odblokuj swoje urządzenie i zaloguj się na swoje konto Google. Następnie wybierz Kontakty i kliknij strzałkę Dalej, aby rozpocząć skanowanie danych.

Program będzie skanować numer telefonu listę wszystkich usuniętych lub utraconych kontaktów. Wylistuje również nazwę kontaktu, nazwę firmy i adres e-mail. Gdy program zakończy skanowanie telefonu, możesz wyświetlić podgląd i zapisać kontakty. Później możesz przenieść drugą kopię na kartę SD. Następnie możesz przywrócić kontakty na urządzeniu z systemem Android z karty SD.

Odzyskiwanie kontaktów za pomocą Android data recovery jest proste. Wymaga jedynie wykonania trzech kroków. Pierwszym krokiem jest usunięcie karty SD z urządzenia. Po tym należy podłączyć je do komputera. Gdy program wykryje kartę, wyświetli podgląd utraconych kontaktów. Korzystając z tego narzędzia, możesz odzyskać usunięte kontakty w ciągu kilku minut. Możesz również wyświetlić usunięte wiadomości i zdjęcia. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do kontaktów, spróbuj zamiast tego użyć innego narzędzia do odzyskiwania danych.

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida, aby przeskanować urządzenie z Androidem i wybrać kontakty, które chcesz odzyskać. Kontakty te zostaną następnie zapisane na komputerze, a Ty nie stracisz żadnych innych danych na swoim urządzeniu. Ta metoda jest bardziej elastyczna i nie wiąże się z ryzykiem usunięcia innych kontaktów. Ale upewnij się, że wykonasz kopię zapasową danych telefonu.

Aby odzyskać usunięte kontakty na Androida, możesz pobrać darmowe oprogramowanie do odzyskiwania kontaktów na Androida. Może pomóc w odzyskaniu kontaktów z konta Google lub sformatowanej karty SD. Ta aplikacja jest dostępna zarówno dla komputera, jak i urządzeń z systemem Android. Ma wiele funkcji, które ułatwiają odzyskiwanie usuniętych kontaktów z telefonów z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]