Brak kategorii

Odzyskiwanie danych obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze programy do odzyskiwania danych na Androida

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android jest użycie Android Data Recovery. Program ten wykorzystuje intuicyjny interfejs graficzny do lokalizowania usuniętych plików. Może również obsługiwać inne problemy związane z utratą danych, takie jak uszkodzony lub czarny ekran. Niezależnie od przyczyny, Android Data Recovery wyodrębni Twoje usunięte dane z urządzenia.

Dr. Fone

Jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android jest Dr. Fone i możesz go używać zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. To oprogramowanie automatycznie wykryje twoje urządzenie z Androidem i zaoferuje kilka opcji odzyskiwania. Wymaga również rootowania lub włączenia debugowania USB na urządzeniu z Androidem, aby wykonać odzyskiwanie.

Możesz użyć tego oprogramowania, aby odzyskać utracone pliki i przenieść je na komputer lub inne urządzenie z systemem Android. Możesz także użyć go do odzyskania danych z kopii zapasowych iTunes i iCloud. Oznacza to, że możesz przenieść zdjęcia, filmy i kontakty z telefonu z systemem Android na komputer Mac lub Windows. Może również scalać i usuwać zbędne pliki.

Użytkownicy Androida mogą przypadkowo usunąć ważne pliki. To oprogramowanie jest w stanie przywrócić wszystkie rodzaje usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Możesz przywrócić dokumenty, zdjęcia, filmy i wiadomości e-mail, a także kopie zapasowe. Możesz również odzyskać dane z Android TV box. Możesz odzyskać swoje dane w ciągu kilku minut, z pomocą tego programu.

Oprócz odzyskiwania usuniętych danych, Dr. Fone naprawia również uszkodzone i zablokowane telefony z systemem Android. Dzięki temu programowi możesz nawet naprawić utracone dane i przywrócić dostęp. Pochodzi z czterech podstawowych narzędzi i możesz pobrać więcej niż jeden z nich, aby uzyskać pracę. Jeśli jesteś już właścicielem kopii popularnego oprogramowania do odzyskiwania plików wondershare, ten link jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy.

Przed użyciem tego oprogramowania musisz mieć włączone debugowanie USB w telefonie z systemem Android. Aby to zrobić, postępuj zgodnie ze wskazówkami dostarczonymi przez Dr. Fone. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć przywracać swoje pliki. W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, może to zająć kilka minut lub nawet mniej.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android jest przeznaczone do przywracania różnych typów danych z telefonu z systemem Android bez konieczności posiadania dostępu root. Pozwala odzyskać usunięte pliki i zdjęcia z urządzenia, a także obsługuje Google Drive. Ten program jest dostępny do pobrania w Sklepie Play. Po zainstalowaniu na komputerze, możesz rozpocząć proces odzyskiwania danych, podłączając urządzenie przez debugowanie USB. Następnie aplikacja pokaże Ci typy plików, których brakuje w telefonie, a następnie możesz wybrać, aby je odzyskać.

Interfejs użytkownika jest prosty i łatwy w nawigacji. Posiada główny pulpit nawigacyjny, który promuje presety tworzenia kopii zapasowych jednym kliknięciem. Zawiera również listę obsługiwanych formatów zawartości i skanuje tysiące plików i zdjęć w ciągu kilku sekund. Możesz nawet wybrać najszybszą prędkość tworzenia kopii zapasowych, aby zaoszczędzić czas. Możesz korzystać z tego programu, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem komputera.

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik lub cały folder, oprogramowanie może pomóc w jego szybkim odzyskaniu. Odzyska nawet utracone wiadomości WhatsApp bez rootowania. Dodatkowo, można odzyskać pojedyncze pliki, zbyt. Z jego wskaźnikiem sukcesu ponad 90 procent, Tenorshare UltData jest wśród najlepszych wyborów do odzyskiwania danych. A najlepszą wiadomością jest to, że to oprogramowanie jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android.

To narzędzie może odzyskać dane zarówno z kart wewnętrznych, jak i SD, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Co jest jeszcze lepsze, nie wymaga dostępu do roota. W rzeczywistości ta aplikacja pozwala nawet odzyskać usunięte wiadomości w WhatsApp i innych aplikacjach bez kopii zapasowej.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to potężny program, który pomaga odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Działa z różnymi markami Androida i systemami operacyjnymi. Obsługuje wiele formatów plików i możesz wybrać selektywne tworzenie kopii zapasowych danych lub przywrócić je całkowicie na komputer. Ten program jest odpowiedni dla użytkowników, którzy potrzebują kopii zapasowej danych lub przywracania z różnych powodów.

To potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać dane z prawie wszystkich urządzeń z systemem Android, w tym tabletów, smartfonów i kart pamięci. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne z ponad 5000 urządzeń z systemem Android, co czyni go najbardziej wszechstronnym i potężnym narzędziem do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z dowolnego urządzenia z systemem Android. Posiada intuicyjny interfejs, umożliwia podgląd danych przed ich przywróceniem oraz gwarantuje bezpieczny, szybki i pewny proces odzyskiwania.

To narzędzie może przywrócić usunięte dane z urządzenia z systemem Android i zarządzać kopiami zapasowymi. Jego łatwe opcje łączności pozwalają mu szybko połączyć się z różnymi urządzeniami. Program działa również dobrze z tabletami i jest łatwy w użyciu. Użytkownicy zgłosili wysoki poziom dostępności i bezpieczeństwa podczas przywracania danych, dzięki czemu Apeaksoft to świetny wybór.

Kolejną ważną cechą Apeaksoft Android Data Recovery jest wysoki wskaźnik sukcesu. Oprogramowanie może odzyskać utracone dokumenty, kontakty, media, obrazy i bazy danych. Może również odzyskać dane z Android TV box i tabletów. Oprogramowanie pozwoli Ci również wykonać kopię zapasową danych Androida za pomocą kabla USB.

Android Data Recovery ma łatwy w użyciu interfejs użytkownika, podkreślając nawigację. Możesz skanować swoje urządzenie z systemem Android, aby odzyskać usunięte pliki i wyświetlić wszystkie możliwe do odzyskania pliki w folderze. Możesz także wizualnie sprawdzić odzyskane pliki przed ich przywróceniem. Jest kompatybilny z 5000+ urządzeń przenośnych z systemem Android.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężne narzędzie przeznaczone dla użytkowników systemu Android, które może pomóc odzyskać utracone pliki z karty SD, telefonu lub tabletu. Jest łatwy w użyciu i posiada intuicyjny interfejs. Użytkownicy mogą odzyskać dane utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, ataku wirusa, aktualizacji systemu, a nawet ustawień fabrycznych.

Ta aplikacja oferuje bezpieczną i zaszyfrowaną metodę odzyskiwania danych z systemu Android. Nie ma żadnych rozszerzeń ani oprogramowania do zainstalowania przed rozpoczęciem odzyskiwania danych, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych. Jest to lekki i łatwy w użyciu program, ale użytkownicy skarżyli się na powolną prędkość odzyskiwania. Zaleca się, aby użytkownicy mieli szybsze połączenie internetowe, aby zapewnić wysoką szybkość odzyskiwania.

EaseUS MobiSaver jest darmowy do pobrania i zainstalowania na Twoim komputerze. Możesz wypróbować go za darmo przed zakupem pełnej wersji. To oprogramowanie jest również kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android i obsługuje wiele formatów plików. Po pobraniu możesz przywrócić usunięte pliki, pliki multimedialne oraz usunięte SMS-y i kontakty. Odzyskuje również usunięte kopie zapasowe.

EaseUS MobiSaver jest łatwy w użyciu i jest w stanie odzyskać większość usuniętych plików i danych z urządzeń z systemem Android. Ten program może odzyskać pliki, które zostały usunięte przypadkowo lub przez ataki wirusów. Może również odzyskać pliki, które zostały usunięte z karty SD. Jednak nie może przywrócić utraconych danych stron trzecich lub usuniętych aplikacji.

Kolejną świetną cechą programu EaseUS MobiSaver jest to, że posiada on możliwość odzyskiwania danych z urządzeń z systemem iOS. Może również odzyskać usunięte pliki z iCloud lub iTunes. Jest to bardzo pomocna funkcja, jeśli straciłeś jakieś ważne informacje.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back to jeden z najpopularniejszych obecnie na rynku programów do odzyskiwania danych, oferujący rozwiązania zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Program może odzyskać utracone pliki z wadliwie działających lub sprawnych telefonów i może pracować zarówno z lokalnymi, jak i chmurowymi kopiami zapasowymi. Jego intuicyjny interfejs pozwala szybko i łatwo zlokalizować dane.

D-Back jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android i jest dostępny w wersji darmowej, próbnej i płatnej. Wersja próbna oferuje ograniczoną funkcjonalność. Jeśli jednak jesteś w potrzebie odzyskania usuniętych plików, możesz kupić licencję na korzystanie z pełnej wersji za rozsądną cenę.

Możesz również przywrócić usunięte dane z komputera lub laptopa za pomocą iMyFone D-Back. Oprogramowanie działa z kopiami zapasowymi iCloud oraz iTunes. Przed rozpoczęciem odzyskiwania danych z kopii zapasowej iCloud lub iTunes należy najpierw zalogować się do iCloud i wyłączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

iMyFone D-Back Android Data Recovery obiecuje, że proces odzyskiwania usuniętych plików będzie prosty i szybki. Może również odzyskać usunięte pliki bez konieczności tworzenia kopii zapasowej lub rootowania. Jest bezpieczny w użyciu, a jego trzyetapowa procedura jest łatwa do wykonania.

Program współpracuje z 11+ typami plików. Może odzyskać utracone dane z różnych scenariuszy, w tym uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Ma najwyższy wskaźnik sukcesu wśród wszystkich programów do odzyskiwania danych z systemu Android. Dzięki D-Back możesz odzyskać utracone pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android i zapisać je na komputerze. Aplikacja może być nawet używana na urządzeniach zrootowanych i niezrootowanych. Program nie wycieka żadnych informacji osobistych ani haseł, a dane można eksportować do formatów CSV, HTML i VCF.

D-Back Android Data Recovery to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych z telefonu, które pozwala odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z urządzeń z systemem Android bez rootowania. Może również odzyskać utracone kontakty, wiadomości SMS, dzienniki połączeń i wiadomości WhatsApp. Użytkownicy mogą wybrać, aby odzyskać określone typy plików, takie jak zdjęcia, pliki wideo lub pliki audio. Oprogramowanie działa z każdym telefonem lub tabletem z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]